Cunda Adasında Deniz Mahsullerine Alternatif Arayanlara Uno Pizza Cunda

Bu paylaşımımız başlığından da anlaşıldığı üzere Cunda Adasında hizmet veren kaliteli bir lezzet durağı olan Uno Pizza Cunda hakkında olacaktır.

Önceden Ayvalık bölgesinde tatil yapanlar bilirler ki, deniz, güneş ve kum dendiğinde akla Sarımsaklı plajı, alışveriş ve atıştırma dendiğinde Ayvalık merkez, Deniz mahsulleri ve eğlence dendiğinde ise Cunda adası akla gelir. Cunda adası sahilinde yürürken sırayla dizilmiş balıkçılar, arka sokaklarda ise rakı ve mezenin bir arada sunulduğu bir çok lezzet durağı dikkatinizi çeker.

ayvalıkta ne yenir

Ama sürekli insanın canı meze ve balık istemeyeceği için bazen alternatiflere yönelmek çok daha keyif verici olabilir. İşte bu yazıda alternatif arayanlara çok güzel bir tavsiye veriyoruz Pizza, Hamburger, Makarna çeşitleri ve birbirinden güzel farklı lezzetler için Uno Pizza Cunda tam size göre bir işletme.

Uno Pizza Cunda Nerede

Uno Pizza Cunda Hakkında

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Cunda adasında deniz mahsulleri dışında bir şeyler yemek istediğinizde Uno Pizza Cunda tam size göre olacak.

cunda adasında ne yenir

Güzel konsepti, güleryüzlü çalışanları ve hızlı hizmeti son olarak da birbirinden güzel lezzetleriyle tam aradığınız alternatif olacak.

Uno Pizza Cunda adından da anlaşılacağı üzere pizzasıyla ön plana çıksa da özellikle tavsiye edilen lezzetli makarnaları, salataları, mücveri ve güveçte bamyası denemeye değer. Pizzalarına göz attığımızda ise yöresel otlu pizzası, közlenmiş patlıcanlı pizzası ve etli pizzası en lezzetli pizzalarından. Günün pizzası için genelde elde kalmış malzemelerden yapılır derler ama benim Uno Pizza ‘da yediğim günün pizzası gerçekten çok lezzetliydi, içerisinde ana malzeme olarak pastırma ve sucuk vardı tabi bu sizin hangi gün gittiğinizle alakalı. Adından da anlaşıldığı gibi o gün canları ne isterse 🙂

Cunda Uno Pizza

Mekanın diğer bir hizmeti ise şarap üzerine. Birbirinden kaliteli ve çeşit çeşit şaraplarıyla yemeklerinizin yanında şarap keyfi yapabilirsiniz. Anason kokusuna alternatif olarak değerlendirilebilir 🙂

cunda uno pizza şarap çeşitleri

Lezzet durağı hakkında yazacaklarımız bunlar olmakla birlikte, şu ana kadar tavsiye edip beğenmeyen kişi ile karşılaşmadık. Umarım sizler içinde aynı durum söz konusu olur çünkü biz Cunda adasında Uno Pizza‘ya gerçekten güveniyoruz.

Uno Pizza Cunda

Aksi bir durum olursa sizlerden sonrakilere rehber olması açısından bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Uno Pizza Fiyatlar Hakkında

Bu lezzet durağının en güzel yanı ise girişte fiyatların büyük bir panoda yer alması. En azından içeri girdiğinizde ne ile karşılaşacağınızı önceden tahmin edebiliyorsunuz.

Genel anlamda fiyatlar bölge ortalamasında, bölge ortalaması ise bir Çeşme olmasa da bir tık altında diyebiliriz.

Umarım sizlerde Uno Pizza ‘yı beğenirsiniz, iyi tatiller…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.