Dürümcü Serko

Dürümcü Serko Sarımsaklı

Merhabalar,

Şimdi sizlere Ayvalık ‘ta çaresiz kaldığınız anda karnınızı doyurabileceğiniz farklı bir lezzet durağından bahsedeceğiz. Ayvalık tatilimizde sizlere daha çok lezzet durağı aktarabilmek için yarım pansiyon bir otel tercih edip akşam yemeklerimizi dışarıda yeme kararı almıştık.

Ayvalıkta Ne Yenir

Tatilimiz 4 geceydi ve bunun 3 gecesinde akşam yemeği için Cunda adasına gittik fakat 1 gece Ayvalık’ta kalmak durumunda olduğumuzdan plansız programsız şekilde 2 saat öncesinden başladık nerede ne yiyebiliriz araştırmasına. Bizden 1 hafta önce Ayvalık tatili yapan bir arkadaşımızla yaptığımız görüşme sonrasında Merkez ‘de lunapark ‘ın sahil tarafında kalan Dürümcü Serko ismini öğrendik ve düştük dürümcünün yoluna.

Serko Dürüm Nerede

Adres : Yusuf Erbil Sokak No :4 Kahramanlar Mahallesi Sarımsaklı / AYVALIK

Tel : 0266 324 34 64

Serko Dürüm Hakkında

Serko Dürüm Sarımsaklı plajı ile Lunapark arasında kalan bölgede hizmet sunan ilk bakışta tırın kasası izlenimi veren bir lezzet durağı. Menüde Adana, Urfa, Tavuk Şiş Kebap ve Ayvalık tostu gibi çeşitler olup esas Adana kebabıyla meşhur bir yer. Günün her saati kalabalık olmayı başaran Dürümcü Serko karnını hızlı şekilde doyurmak isteyenler için güzel bir alternatif.

Meşhur Dürümcü Serko

Bizde söyleneni dinledik ve kişi başı ikişer adana kebap ve ayran sipariş ederek başladık beklemeye. Servis hızı kalabalığa rağmen gayet başarılı. Ayrıca temizlik konusunda da bir sıkıntı gözümüze çarpmadı. Yaklaşık 10 dakika geçmeden siparişlerimiz geldi.

Dürümü Adana ‘da yiyenler o lezzeti bulmak için giderse baştan kaybeder ama ayrı şekilde değerlendirdiğimiz zaman başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Lavaşı ince eti güzel pişmiş lezzetli, sırf lavaş yemiyorsunuz ve karnınızı güzel bir şekilde doyuruyorsunuz.

Üzerinede közde demlenmiş bir çay keyfi yapıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Serko Dürüm Fiyat Değerlendirmesi

Yedik doyduk şimdi geldi bedelini ödemeye. Adana kebap adet fiyatı 8,5 TL olup ayran 1,5 TL ve çay 1 TL

Yani kişi başı ortalama 20 TL ‘ye güzelce doyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.