Hakkımızda

Keşfet hayatı, Bandırma da doğmuş İstanbul da büyümüş 1985 doğumlu Egemen Özbeyli tarafından kurulan, İzmit ‘te doğmuş 1989 doğumlu Şeyma Özbeyli ’ nin de katılımıyla yürütülen, tatil ve yemek rehberidir. Gezmeyi ve yemeyi çok seven, meraklı, eğlenceli, devamlı plan yapan, özgür yaşamayı seven iki kişinin hayallerini gerçekleştirdiği bir  blog.

2015 ağustos ayında balayı olarak gitmiş olduğumuz Çeşme tatilinde yayınlamaya karar verdiğimiz Keşfet hayatı, Türkiye de gezip gördüğümüz yerleri, yediğimiz yemekleri, kendi deneyimlerimizi, tavsiye ve izlenimlerimizi, gittiğimiz yerlere ait bilgileri paylaştığımız bir ortamdır. Gitmek, gezmek ve yemek isteyenler için ipucu niteliğinde olmasını umduğumuz bilgileri içermektedir.

Yeni yerler görmek, yeni bilgiler edinmek, yeni insanlarla tanışmak, farklı yörelerde farklı lezzetler tatmak, araştırmak, kendini geliştirmek hiç bitmeyen bir yolculuk, bizde bu yolculukta gördüklerimizi, ve tatma fırsatı bulduğumuz lezzetleri sizlerle paylaşıp fikirlerde bulunuyoruz.

Gezi planımızı yaparken, okurlarımıza yardımcı olabilecek en faydalı bilgileri seçmeye çalışıyoruz. Planı nasıl yaptığımız, hangi yolla nasıl daha kolay gideceğimiz, en ekonomik ve kaliteli konaklama yerlerinden, nerede ne yenmesi gerektiğini,  gittiğimiz yerlerde neler yaşadığımıza kadar en ufak ayrıntıları ve daha fazlasını yansıtmaya çalışıyoruz.

Tatil ve yemek yazılarımızı başta Keşfet hayatı bloğumuzda olmak üzere farklı sosyal sitelerde de paylaşmaktayız. Her gittiğimiz yeri hayatımıza anı olarak katarken sizlere de faydalı olmayı hedefler,herkese keyifli gezmeler, yemeler dileriz.