İntiba Döner İzmit

Merhaba arkadaşlar,

Bu paylaşımda sizlere İzmit’e yeni açılan bir lezzet durağından bahsedeceğiz. Real alışveriş merkezinin yanına açılan İntiba döner 200 metrekare alanda 50 personel ile hizmet vermeye başladı.

İntiba Döner İzmit

Körfez mahallesi, Ankara karayolu üzeri D100 No : 135 Real Alışveriş Merkezi Yanı

İletişim : 0850 644 57 75

İntiba Döner İzmit Hakkında

Açıldığı günden beri dikkatimizi çeken İntiba Döner ‘e gitmek için fırsat kovalıyorduk. Geçtiğimiz haftalarda giden arkadaşlarımızında tavsiyeleri üzerine karnımızı doyurmak için düştük yola.

Konum olarak merkezi bir yerde bulunan İntiba Döner ‘e arabayla gidenler Real alışveriş merkezinin otoparkını kullanıp, park sorununu ortadan kaldırabilirler. Bunun dışında önceden Deichmann ayakkabı olan bina şimdi İntiba döner olarak hizmette. Dış görünüş olarak gayet başarılı bulduğumuz mekanın iç tasarımı da baya başarılı. Giriş katta ferah geniş bir ortamda rahatça karnınızı doyurabilirsiniz.


Biz tavsiyelere uyup döneri porsiyon olarak sipariş ettik. Mekana girerken de dikkatimi çekmişti, döner büyük yapraklar şeklinde kesiliyor ve sıcak lavaşla servis ediliyor. Ekstra olarak kişi sayısına göre salata ve patates kızartması da sunuma dahil. Ayrıca bu bizim üç kişi olarak gittiğimiz ilk lezzet durağı bunu da bilmenizi isteriz 🙂

intiba doner izmit subesi

Şimdi gelelim lezzet değerlendirmesine,

Bana kalırsa İzmit şartlarında gayet başarılı bir lezzete sahip olan mekan bir o kadar da doyurucu. Servis hızlı ve güzel, çalışanlar da bir o kadar ilgili. Zaten mekana gittiğinizde çalışan sayısı direk dikkatinizi çekecektir. Sanki her masaya bir çalışan düşüyormuş gibi geliyor insana.

intiba doner izmit

Henüz kesfethayati.com lezzet durakları kategorimiz de yerini almasa da her yolumuz düştüğünde mutlaka uğradığımız dönercimiz ve favorimiz Gerçek Tarihi Bandırma İskender ‘dir. Buraya kıyasla İntiba Döner başarısız olabilir fakat az öncede söylediğim gibi İzmit şartlarına göre gayet başarılı olduğu gerçeği inkar edilemez.

Tatlı olarak yine arkadaş tavsiyesi sonucunda tatma fırsatı bulduğumuz Sütlü Kaymaklı Kemalpaşa tatlısı hem hafif hemde gayet lezzetli bir tercih olacaktır.

intiba doner

Fiyat Değerlendirmesi

İşte okurlarımızın en merak ettiği konulardan biri fiyat kalite performansı.

Fiyat kalite performansı döner,lezzet ve fiyat üçlüsü birlikte değerlendirildiğinde ortalamada. Hem karnınızı doyuruyorsunuz hemde memnun kalkıyorsunuz, bunun bedeli ise 2 kişi için 60-65 TL arasında. Bu fiyatın içerisinde 1,5 porsiyon döner + 1 porsiyon döner + Az çorba + 2 Ayran ve 1 Sütlü Kaymaklı Kemalpaşa bulunuyor.

Bir sonraki paylaşımımız da görüşmek üzere.

2 Comments

  • Bunu kim yazıp paylaştıysa helal olsun
    Yaptıkları servis servis değil getirdiklerini zaten çözemedik yiyemedik bıraktık bn hayatımda böyle kötü böyle rwzil biley görmedim gerekli yerlere bildirimlerimi gerçekleştieiyorum resmen halkın sağlığıyla oynuyorlar verdiğim para haram zıkkım olsun kesinlikle tavsiye etmiyorum

    • Ben yazıp paylaştım ama ilk açıldığı dönemde 2-3 kere gittim ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Karşılaştığınız şikayetleri burada paylaşırsanız en azından ne olduğunu biliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.