Urlada-Ne-Yenir-Beğendik-Abi

Tadı Damağınızda Kalacak, Urla Beğendik Abi

Urla Beğendik Abi adlı lezzet durağı paylaşımımız ile sizlerleyiz. Urla tatilimizde tavsiyeler üzerine listemize eklediğimiz bu lezzet durağını öğle yemeği için ziyaret ettik. Bu lezzet durağı, esnaf lokantası konseptine sahip olsa da içeri girdiğinizde bir esnaf lokantası olmadığını anlıyorsunuz.

Urlada-ne-yenir-nereye-gidilir

Urla Beğendik Abi Nerede

Otopark konusunda sıkıntı yaşacağınızı belirtmek isteriz. Bizim tavsiyemiz üst sokakta yer alan migros ‘un otoparkı 🙂

Urla Beğendik Abi Hakkında

Urla Malgaca pazarında yer alan Beğendik Abi 1999 yılında ufak bir dükkan ile işletme hayatına giriş yapmış. Zaman içerisinde güzel lezzetlerini Urla sınırları dışına taşımayı başaran Beğendik Abi kendini daha da geliştirerek neredeyse tüm büyük gazetelerin köşelerinde yerini almayı başarmış. İşletmede bu haberlerin sergilendiği köşeyi görmek isteyenler için,

Urla Beğendik Abi Fiyatlar

Lezzet durağına girer girmez sanki sürekli geldiğiniz bir yerde gibi hissediyorsunuz, bunun sebebi çalışanların samimi davranışları. Zaten işletmenin temel prensiplerinden biri sizi müşteri olarak değil evlerine gelmiş bir misafir gibi ağırlamaları. Genel bir gözlemden sonra ilerliyor ve ne yiyeceğimizi seçmeye geçiyoruz. Bu kadar çeşit arasında seçim yapmak zor olsa da biraz yardım biraz da kendimizi dinleyerek kararımızı veriyoruz.

Urlada Ne Yenir

Oturmak için balkon bölümüne yöneliyoruz. Balkona geçerken iç mekan dikkatimizi çekiyor ve sizin için fotoğraf çekiyoruz.

Beğendik-Abi-Lokantası-Urla-İzmir

Açık alan ise yine aynı şekilde çok düzenli ve güzel. Masamıza oturuyor ve beklemeye başlıyoruz.

Urlada Yemek Yenilecek Yerler

Mercimek köftesi, Kızartma, Zeytinyağlı Enginar ve Ege Otlarından oluşan bir tabak,

Beğendik Abi Urla İzmir

Ana yemek olarak ortaya Domatesli Pilav ve

Urla Beğendik Abi Fiyatlar Menü

Elbasan Tava, Çökertme Kebabı sipariş ediyoruz.

Urla Beğendik Abide Ne Yenir

Burada tadacağınız bütün yemekler de, Urla ‘nın yöresel, işlenmemiş ürünleri kullanıldığı için lezzetleri direk fark ediliyor. Tüm malzemeler biz müşteriler için özenle seçilip önümüze geliyor.

İşletmeci Handan hanım yemek yapmayı aile büyüklerinden öğrendiğini belirtip, mevsime göre en taze ürünleri kullanarak bu lezzetleri hazırladığını söylüyor.

Söylediklerinin ne kadar doğru olduğunu anlamanız için Urla ‘ya gelip bu lezzetleri denemeniz gerekiyor 🙂 Neyse gayet keyifli bir şekilde masamızdan kalkıp hesabı ödemek için kasaya yöneliyoruz.

Urla Beğendik Abi Fiyat Değerlendirmesi

Yediklerimizi yukarıdaki görsellerde sizlerle paylaştık. Bu yediklerimize ödediğimiz toplam hesap 110 TL ‘dir. Fiyatların çok uygun olmadığını söyleyebiliriz ama gidip sağda solda karnımızı doyurmak istesek 80-90 TL harcadığımızı düşünürsek, burada yediklerimize değer diye düşünüyoruz.

Bir sonraki paylaşımımız da görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.