Teos Restaurant Cunda Rakı Balık Meze

Teo’s Restaurant Cunda

Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere 2019 yılı Eylül ayında yaptığımız Cunda tatilinde zengin deniz mahsulleriyle bölgede isim yapmış kaliteli ve nezih bir lezzet durağı olan Teo’s Restaurant ‘ı anlatacağız.

Teo's Restaurant Cunda

Teo’s Resturant yemek hizmeti dışında sabah kahvaltınızı yapıp sonrasında deniz ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz aynı zamanda da konaklama hizmeti alabileceğiniz komplike bir işletme. Daha detaylı bilgilere Teo’s Resutarant ‘ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Teo’s Restaurant Nerede

Mevlana Caddesi 2. Sokak Cunda (Alibey) Adası, Ayvalık /Balıkesir

E-mail: info@teosrestaurant.com  Tel: +90 266 327 22 44  Fax: +90 266 327 24 26 Mobil: +90 532 443 72 55

Teo’s Restaurant Hakkında

Bildiğiniz gibi bölgede gece hayatı ve akşam yemeği söz konusu olduğunda ilk durak Cunda adasıdır. Bu son derece doğru bir bilgi olmakla birlikte tercih edilen mekanların memnuniyet seviyesi en önemli konuların başında gelir. İnsan yılda maksimum 10 gün yaptığı tatilinde güzel mekanlara gitmek, en güzel yemekleri yemek ister. İşte biz sizler için oluşacak sorunları ortadan kaldırabilmek adına paylaşımlar yapıyoruz. Bu demek değildir ki yazdığımız ve tavsiye ettiğimiz her mekan kusursuz. Bizden sonra çok şey değişmiş olabilir bundan dolayı yazdıklarımızın dışında bir durumla karşılaşırsanız bizlere yorum bölümünden veya iletişim sayfamızdan bilgi verin ki sonradan konuyu okuyanları doğru yönlendirmiş olalım.

cunda rakı balık

Teo’s Restaurant yine aynı şekilde bölgede tavsiye edebileceğimiz lezzet duraklarından biridir. Önceki yazılarımızı okuyanlar bölgenin isim yapmış lezzet duraklarından Bay Nihat Balık Restaurant ‘ta yaşadğımız hayal kırıklığını hatırlayacaktır.

Neyse konumuza dönecek olursak, iskele üzerinde bulunan masalarda manzaranın tadını çıkarıp aynı zamanda çok çeşitli meze seçeneği ve lezzetli deniz ürünleriyle Teo’s Restaurant sizleri memnun edecek kalitede bir lezzet durağıdır. İskeleyi tercih edeceklere tavsiyemiz 2 gün öncesinden rezervasyon için aramaları ve masa seçimini yaparken yan tarafı kapalı olan bölümü istemeleri olacaktır. Bu şekilde hava rüzgarlı dahi olsa yemek yerken bu sorunu ortadan kaldırmış olabilirler.

Lezzet testlerinden de kısaca söz etmek gerekirse, biz Kalamar, Karides, Kabak çiçeği dolması, Atatürk’ün Sevdiği Meze, Şakşuka, Köpeoğlu Manço ve Yoğurtlu semizotu salatası sipariş ettik. İçecek olarak 20’lik rakı ve 1 adet şalgam istedik. Sipariş ettiğimiz tüm ürünler gayet lezzetliydi sadece şalgamın tadı biraz farklı geldiği için içemedik.

Deniz mahsulleri ve meze bölümünü görmeniz için aşağıdaki fotoğrafa göz atabilirsiniz.

ayvalıkta balık nerede yenir

Teo’s Restaurant Fiyatları Hakkında

Kalamar, Karides, Kabak çiçeği dolması, Atatürk’ün Sevdiği Meze, Şakşuka, Köpeoğlu Manço ve

Yoğurtlu semizotu salatası, 20’lik rakı ve 1 adet şalgam ve toplamda ödediğimiz tutar 370 TL.

Sonuç olarak Cunda adasında güzel bir manzarada nezih bir mekanda Meze Rakı keyfi 🙂

Tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.